Web Push ve Canlı Destek

Kaçırılması zor mesajlar

Abonelerinizin cihazlarına anlık bildirimler.  Müşterilerinizi haberler, satışlar, sipariş durumu veya diğer önemli olaylar hakkında hızlı bir şekilde bilgilendirmek için 
ideal bir çözüm .



Web Push Notification Nasıl Çalışır?

1- Kullanıcının masaüstünde Google Chrome, Firefox ya da Safari tarayıcıda bir web sitesine girmesi gerekir. Internet Explorer web push notificationı desteklemiyor. Mobil cihazlarda ise iOS Safari desteklemezken, diğer tarayıcılar ve Androidli telefonlar destekliyor.

2- Ziyaretçilerinize web sitenize girdikten sonra, sizin belirleyeceğiniz süre sonrasında ya da hemen karşılarına web anlık bildirimleri almak istiyor musunuz diye sormanız ve onay kutusu aracılığıyla abone listenize eklenmeleri için izin almanız gerekiyor.

3- Onaylayan ziyaretçi aboneye dönüşür dönüşmez, onlara web sitenizden anlık bildirimler gönderebilir duruma gelirsiniz. Bir URL belirlenerek, mesaj metni ile başlığı aboneler için özelleştirilir ve web push notification olarak gönderilebilir. Internet tarayıcısında o an web siteniz açık olmasa bile bildirimler gerçek zamanlı olarak abonelere ulaşabilir. Abone bildirime tıkladığında ise mesajınızda belirlenen URL’ye yönlendirilir.


Yorumlar - Yorum Yaz