360 Derece Sanal Tur


360 Derece Sanal Tur
 özellikle “Yapılar, Kentler ve Tarihi mekanların” tanıtımlarında kullanılan  en etkili görsel anlatım ve reklam araçlarından biri olarak kullanılır. 
Sanal Tur fiyatlarının maliyeti, çekilen plan sayısına göre hesaplanır, çekim sayısı arttıkça birim maliyet o oranda düşerek ekonomik olmaktadır.

Şayet çekim firma merkezinin bulunduğu ilin dışında ise, ulaşım ve konaklama giderleri ilave maliyetler olarak fiyata yansır.
Kodak pixpro, LG, samsung Gear 360 vs. gibi Yarı profesyonel hatta amatör kameralar ile yapılan 360 sanal tur çekimlerin sınırları bellidir. Bizim çekimlerimizde: 
Profesyonel DSLR Camera (Canon, Nikon; Sony),  Profesyonel Tripod Head ve Özel Lensler ile yapılan çekimlerin görsellik farkı kalite açısından çok çok farklıdır.
Yüksek Çözünürlüklü, tam ekran görüntüleme, 360 Sanal Gerçeklik gözlüğü ile izleyebilme Flash destekli…! böylece sanal Tur’u izleyenler ekstra eklenti yüklemek zorunda değildir. Tablet ve Telefonlar için HTML5 versiyonu Mekan veya Alanı Yukarı, Aşağı ve çevreye tam dönüş, 360×180 derece görüntüleme. Internet olmayan ortamlarda da izlenebilmesi  fotopanorama360.com ürünleri Director  teknolojisini içermektedir, bu da sahip olduğunuz Digital ürünlerin uzaktan  kontrol edilip müdahale edilmesi  gibi işlev gördüğü anlamına gelmektedir.Daha fazla bilgiye ulaşmak ya da iki veya daha çok konum arasındaki bağlantıyı sağlamak için tıklanabilir nokta butonları, efektler ve çeşitli ikonlar
Konu anlatımı için ses kaydı (Stüdyoda)
3D 360 Sanal gerçeklik gözlükleri ile izleyebilme
Ses efektleri
Arka plan üst ses
Arka plan müzik
Video veya Fotoğraf slide show eklentisi
zemin planı veya Interaktif harita
Interaktif bilgi grafikleri
Siparişinize göre özel dizayn, marka ile uyumluluk imkanı
HDR Çekim (high dynamic range /  her kare resimde ışık değerlerinin farklı olarak 3 ayrı fotoğrafla optimize edilmesi)
Hava Çekimleri İse Gelişmiş Kameraları Olan Drone Cihazlarıyla Ve Ehliyetli Uzmanlarımızca Yapılmaktadır.Yorumlar - Yorum Yaz