Sanal Gerçeklik


Sanal Gerçeklik (VR)


Sanal Gerçeklik uygulaması ile henüz var olmayan bir ortamı oluşturabilir, 3d bir ortamı her detayı ve multimedya mecraları kullanarak deneyimleme fırsatı sunabilirsiniz. Bir inşaat sitesi projenizde; müşteri adaylarınızın site içerisinde tüm bölümlerde bahçede kuş sesleri eşliğinde dolaşmasını sağlayabilir, iç mekanlarda tv de kendi reklam filminizi izleterek tanınırlığınızı artırabilrisiniz. Sanal gerçeklik uygulaması etkileşimli olarak elinizdeki kollar yardımıyla, panjur ve stor perdeleri indirip, kaldırabilir ve televizyon kanallarını değiştirebilirsiniz. 

Müşterilerinizin sizleri tanımaları gerçekten güzel, peki ne kadar tanıyorlar bunu biliyor musunuz? Her ürününüzü, hizmetinizi biliyorlar mı hiç düşündünüz mü ? Bu soruların cevabı olarak müşterilerinizin sizleri daha iyi tanıması için sanal gerçeklik çok faydalıdır. Bununla beraber yeni müşteriler edinmeniz bir pazar payınızı büyütmeniz ve yeni pazarlara ulaşmanıza yardımcı olur. Gelişen teknoloji ile birlikte müşteri beklentileri günden güne artmaktadır. VR çözümleri ile müşterilerinizin beklentilerinden fazlasını onlara sunarken yaşattığınız eşsiz deneyim size yüksek bir prestij olarak geri döner.

Öyle anlar vardır ki hayatımızda bazen 1 tl, milyon tl gibi, milyon tl ise 1 tl gibi gelebilir. Bir ürünün pahalı veya ucuz olması subjektif kavramlar olduğundan kıyaslama gerektirir. Kıyaslamayı size sağlanan faydayla ölçersek çok çok uygun ve piyasayla kıyaslarsak yine çok uygun fiyatlarla VR uygulamaları yapmaktayız.

Sanal gerçeklik yaptırma kararını bizlere ilettikten sonra çeşitli sorular sorarak sizlerden brief alırız. Bu brief doğrultusunda senaryo, seslendirme metni yazımı gibi işlemler tamamen tarafımızca yapılır, çekim yapılacak alandaki çekime hazırlık için gerekli düzeltme önerilerimizi iletiriz. Size düşen yalnızca filmi keyifle izleyerek onay vermektir.

Hayatımızı idame ettirebilmemiz için çeşitli unsurlara ihtiyaç duyarız. Hava, su, yiyecek, barınacak alan gibi. Bu nesneler var olduğu sürece hayatta kalırız. Ya bir gün gökyüzüne bakıp bulutların üzerinde ne olduğunu öğrenmek istediğimizde işte o zaman bizlere bir çift kanat gerekir. Sanal Gerçeklik çoğu zaman sizler için bir çift kanat olurken, aslında kurumunuzun hayatta kalabilmesi için gerekli olan tanıtım süreçlerinde sizlere büyük farklılık sağlamaktadır.


Yorumlar - Yorum Yaz