7- Optimum E-Ticaret --- 20.000 ₺E-ticaret siteleri, işletmelerin yeni pazarlara ulaşmasını ve fiziksel mağazalarının kapanması durumunda satış yaparak dayanıklılık kazanmalarını sağlar. Bir işe yeni başlıyorsanız, bir e-ticaret sitesi, daha fiziksel bir mağaza açmadan önce size dünya çapında bir pazar ve marka bilinirliği sağlayabilir.

Özel bir e-ticaret web sitesi başlatmak, markalaşmadan nakliye ve müşteri hizmetlerine kadar müşteri deneyiminizin her yönünü kontrol etme olanağı sağlar. Kendiniz oluşturmayı veya bir geliştiriciyle çalışmayı seçebilirsiniz, ancak her iki durumda da, süreç hakkında bilgi sahibi olmak bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olabilir, böylece ürünlerinizi satmak için optimize edilmiş bir web sitesine sahip olursunuz. Aydında eticaret sistemi kuran firmalar arasında en uygun fiyat bizde.

Ücretsiz Alan Adı
Firma adın ile e-ticaret siteni oluştur. Sitetescil ücretsiz demo alanı sunarak rahatça internet sitesi tasarlamana olanak tanır.
Ücretsiz Mail Servisi
E-ticaret siten ile bağlantılı 100 kullanıcıya kadar mail açma hakkı Sitetescil ile ücretsiz.
Ücretsiz Destek
Uzman kadromuz e-ticaret siteni sorunsuz yönetebilmen için hep yanında.
Uygulama Marketi
E-ticaret siteni ihtiyaçlarına yönelik yenilenen Uygulama Marketi ile geliştir.
Tasarım Modu
Kurumsalına özel renk, font ve stillerini kolayca kullan.
Sektörel Tasarımlar
Dilediğin e-ticaret ya da firma sitesi tasarımını her sektöre uyarlayabilirsin ya da sektörünü aratarak sana uyan e-ticaret ya da firma sitesini kolayca seçebilirsin.
%100 Mobil Uyumlu
Bütün cihazlarda e-ticaret siten mükemmel gözüksün.
Siteniz Güvenli
SSL hizmetiyle siten artık daha güvenli!
Hemen Yayınla
Beklemek yok, siteni ücretsiz hemen dene, hemen yayınla.

  
425 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın