0530 575 9416

  0530 245 4985

Sesli Mesaj ve Sesli Anket

Sesli Mesaj Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Kaydedilmiş sesli bir mesajı, istenilen telefon numaralarını otomatik olarak arayıp bu numaralara hızlı bir şekilde ulaştırılmasına denmektedir. Sesli MESAJ sistemi ile 10.000 kişiye, 0,30 saniyelik bir mesajı yaklaşık 30 dakikada iletilebilir, bu sayede çok kısa bir zaman diliminde hedef kitlenize ulaşabilirsiniz ve hızı sayesinde, bir günde milyonlarca kişiye bire-bir ulaşırabilirisiniz. İstediğiniz an istediğiniz yere ulaşmak için doğru yerdesiniz. Üstelik aşağıdakiler kolayca yapılabilmektedir. Bize ulaşarak hedef kitlenize göndereceğimiz smsler ile kolayca reklamınızı yapabileceksiniz.

Sesli Anket Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Kamuoyu Yoklama
Memnuniyet
Dönemlerimizde en fazla uğraştığımız ve şirketlerin, belediyelerin en fazla ücret Ödediği araştırma birimi olan anket hizmetini size sesli anket özelliğimiz ile Sunuyoruz. Hemde daha hızlı, daha verimli ve daha ekonomik.
Memnuniyet anketinizde örnek olarak ;
Belediyemizin hizmetlerinden memnunmusunuz  ? 
Lütfen memnuniyetinizi 1 ile 5 arasında tuşlama yaparak belirtiniz. Tuşlama yapılır ankete katıldığı için teşekkür edilir.
1 ile 5 arası tuşlama yapanlar raporlanır teslim edilir. Üstelik herhangi bir proje bedeli alınmadan 10.000 kişilik anketin sonucu 90 dk içerisinde bildirilir.


Yorumlar - Yorum Yaz